KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156038
nr 1415 6038
Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 46x41, yttermått inklusive ram: 61x57 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 20:54:40
100 kr
150 kr